چگونه فالوور فیک بزنیم؟ احتمالاً این سؤال برای شما هم به وجود آمده که در این مقاله به روش‌های مختلف افزایش فالوور فیک با کمترین هزینه و حتی رایگان می‌پردازیم. با توجه به این که اکثر افرادی که تازه پیج راه اندازی می‌کنند به دنبال افزایش سریع فالوور های خود برای جذب مخاطب واقعی اینستاگرام هستند، قطعاً این سؤال که چگونه فالوور فیک بزنیم؟ اولین چیزی است که به ذهن آن‌ها می‌رسد که در این مقاله به صفر تا صد چگونه فالوور فیک بزنیم؟ می‌پردازیم و حتی مزایا و معایب استفاده از فالوور فیک را نیز بررسی می‌کنیم.

فالوور فیک چیست و چه کاربردی دارد؟

قبل از این که به این سؤال پاسخ دهیم، باید با فالوور فیک آشنا شویم و کاربرد فالوور فیک برای اینستا را بررسی کنیم. فالوور فیک مجموعه‌ای از پروفایل‌های پیش ساخته شده می‌باشد که هیچ نوع فعالیت اعم از لایک، کامنت و ویو ندارند و فقط برای افزایش تعداد فالوورهای یک پیج استفاده می‌شوند که در طولانی مدت باعث ایجاد آسیب‌های مختلفی به پیج های اینستاگرام می‌شود؛ البته استفاده از فالوور فیک نیز اصولی دارد که می‌تواند از ایجاد آسیب‌های مختلف به پیج شما جلوگیری نماید که در ادامه به صورت مختصر بررسی می‌شود.

دلیل اهمیت فالوور فیک برای پیج های اینستاگرام

همانطور که قبل‌تر نیز اشاره شد، فالوور فیک در طولانی مدت برای پیج اینستاگرام مضر است، اما با توجه به این که پیج های تازه تأسیس شده نیاز به تعداد زیادی فالوور در زمان کوتاه دارند، افزایش فالوور فیک اینستاگرام می‌تواند بهترین راه در کوتاه مدت برای پیج‌های اینستاگرام باشد. به علاوه برای این که به پیج شما در بلند مدت آسیب وارد نشود، شما می‌توانید این فالوورها را به مرور پاک کنید و اقدام به خرید فالوور اینستاگرام نماید تا جایگزین این فالوورها شوند.

چگونه فالوور فیک بزنیم؟

به سؤال اصلی این مقاله می‌رسیم، جایی که ما روش‌های مختلف افزایش فالوور اینستاگرام را بررسی می‌کنیم و بهترین راه افزایش فالوور فیک را معرفی می‌کنیم. به طور کلی برای افزایش فالوور فیک روش‌های مختلفی وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ابزار و برنامه‌هایی مثل کافه اینستا، نینجاگرام، نرم افزار Turbo Followers for Instagram و Free Follower Plus اشاره کرد.

البته دقت داشته باشید که استفاده از این ابزار به صورت رایگان ممکن نمی‌باشد و شما باید یا این ابزار را به صورت کرک شده یا به صورت اورجینال از سایت معرفی کننده ابزار خریداری نماید. به علاوه یکی از مهمترین مشکلاتی که این ابزار برای شما به وجود می‌آورند، احتمال شناسایی شدن توسط الگوریتم‌های اینستاگرام و بن شدن پیج شما می‌باشد که این موضوع می‌تواند هر پیج با هر مقیاسی را تحت تأثیر قرار دهد. در نهایت باید گفت سرعت افزایش فالوور در این برنامه‌ها بسیار پایین می‌باشد و عملاً شما باید وقت زیادی را برای جذب فالوور فیک قرار دهید.

بهترین راه افزایش فالوور فیک

با توجه به این که روش‌های معرفی شده مانند استفاده از نینجاگرام می‌تواند در نهایت باعث بن شدن اکانت شما شود و صرفاً زمان زیادی را باید صرف جذب فالوور کنید، می‌توان گفت بهترین پاسخ به سؤال «چگونه فالوور فیک بزنیم؟» اقدام به خرید فالوور فیک از سایت‌های معتبر فروش فالوور اینستاگرام مثل تیم فالوور کمک می‌باشد.

چگونه فالوور فیک بخریم؟

همانطور که گفته شد، بهترین راه افزایش فالوور فیک در زمان کم، با سرعت بالا و بسیار امن که پیج شما را دچار آسیب نکند، اقدام به خرید فالوور فیک از سایت‌های معتبر خرید فالوور اینستاگرام می‌باشد. با توجه به این موضوع، در صورتی که نیاز به فالوور ارزان اینستاگرام قیمت با تحویل سریع دارید، می‌توانید از پکیج‌های متنوع تیم فالوور کمک استفاده نماید که در راستای حمایت از کسب و کارهای کوچک و بزرگ با بهترین قیمت ممکن ارائه می‌شوند.

فالوور فیک بهتر است یا فالوور واقعی؟

حالا که به سؤال «چگونه فالوور فیک بزنیم؟» پاسخ دادیم، بد نیست به این موضوع که فالوور فیک بهتر است یا فالوور واقعی نیز بپردازیم. به طور کلی استفاده از فالوور فیک فقط برای ابتدای راه هر کسب و کار توصیه می‌شود و در صورتی که می‌خواهید واقعاً از پیج خود برای تبلیغات محصولات و خدمات خود استفاده نماید، باید اقدام به خرید فالوور واقعی اینستاگرام نماید که در همین زمینه نیز تیم فالوور کمک ارائه به خدمات فروش فالوور واقعی هدفمند اینستاگرام با بهترین قیمت می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.