سوالی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد. اگر می خواهید از طریق پیج خود به درآمد های بالایی برسید و احتمال ریزش فالوور های شما به صفر برسد، باید از فالوورهای هدفمند استفاده کنید. با توجه به این موضوع، توصیه می کنم تا آخرین این مقاله با ما همراه باشید تا با فالوور هدفمند آشنا شوید.

 

فالوور هدفمند چیست؟

فالووری که به اسم فالوور ارگانیک و طبیعی هم شناخته می شود، به دسته‌ای خاص از فالوورها اشاره دارد که مصرف کنندگان اصلی خدمات و محصولات شما می باشند.

بهتر بگم، فالوورهای هدفمند به مشتریان اصلی پیج شما اشاره دارند که 80 درصد مصرف خدمات شما توسط همین فالوورها می باشد.

اگر می خواهید پیج موفقی داشته باشید، باید حتما از فالوور ارگانیت استفاده کنید.

 

اهمیت فالوور هدفمند اینستاگرام در چیست؟

با توجه به این که فالوورهای مختلف با سلایق مختلفی در شبکه اینستاگرام فعالیت دارند، شما باید به دنبال فالوورهایی باشید که علاقمند به محتوای پیج شما باشند. هر چقدر فالوورهای هدفمند پیج شما بیشتر باشد، درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

 

قوانین بازاریابی در ارتباط با فالوور

قانون 80 به 20 یکی از قوانین مهم در تبلیغات و بازاریابی است و اشاره به این موضوع دارد که 80 درصد از خدمات و محصولات شما فقط توسط 20 درصد از کاربران شما خریداری می شوند و این 20 درصد همان فالوورهای هدفمند پیج شما هستند، پس اگر می خواهید با هزینه خیلی کمتر، فروش بیشتری داشته باشید؛ بهترین گزینه استفاده از فالوورهای واقعی و هدفمند است.

 

افزایش فالوور اینستاگرام

جذب فالوور اینستاگرام از روش های مختلفی امکان پذیر است، ولی بهترین روش برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند که کمترین هزینه و بیشترین کیفیت را داشته باشد، خرید فالوور است. با توجه به تعریف فالوور هدفمند چیست؟ شاید فکر کنید خرید و فروش فالوور اینستاگرام غیرممکن است؛ ولی با استفاده از خدمات فالوور واقعی، سایت فالوور کمک به فالوور دست پیدا خواهید کرد.

 

چرا باید فالوور بخریم؟

افزایش فالوور از روش های مختلفی مثل افزایش فالوور با کامنت، قابل انجام است؛ ولی روش های مختلف جذب فالوور هدفمند یا به شدت وقت گیر هستند یا به شدت هزینه بر که با توجه به این موضوع، می توان گفت بهترین روش از نظر کیفیت، هزینه و زمان برای جذب فالوور، خرید فالوور واقعی ایرانی است.

 

هزینه فالوور چقدر است؟

تعرفه خرید فالوور هدفمند اینستاگرام در سایت فالوور کمک به شکلی تعیین شده که شما با کمترین هزینه بتوانید بهترین بازدهی را دریافت کنید. ساده تر بگم، هزینه‌ای که شما در قبال خرید فالوور پرداخت می کنید، در صورت فعالیت درست و حرفه‌ای در کمترین زمان ممکن جبران می شود.

 

خرید فالوور هدفمند با فالوور ایرانی فرق دارد؟

بله: عمدتا خرید فالوور هدفمند را با فالوور واقعی ایرانی اشتباه می گیرند که با توجه به تعریف فالوور چیست؟ می توان نتیجه گرفت، فالوور به دسته‌ای خاص از فالوور های واقعی فعال گفته می شود که به صورت هدفمند به پیج شما اضافه می شوند تا شما بتوانید بدون نیاز به بازارسازی به بازار هدف کسب و کار خود دسترسی داشته باشید. بد نیست بدانید که بهترین نوع فالوور که می تواند میزان درآمد شما را چندین برابر کند، فالوور هدفمند اینستاگرام است.

 

خرید فالوور هدفمند برای چه پیج هایی مناسب است؟

فرقی نمی کند که موضوع و محتوای پیج شما چه چیزی باشد، زیرا به هر حال تعداد زیادی فالوور وجود دارند که به موضوعات و محتوای شما علاقه مند بوده و فقط هنوز با پیج شما آشنا نیستند که برای ارتباط این فالوور ها با پیج شما، فقط کافی از خدمات فروش فالوور ما استفاده کنید.

 

خرید فالوور بدون ریزش

با توجه به این که فالوورهای هدفمند به صورت طبیعی و واقعی هستند، نمی توان تضمین کرد که هیچ کدام از فالوورهای شما ریزش نخواهند داشت. معمولا احتمال و درصد ریزش فالوور های واقعی و هدفمند بین 5 تا 20 درصد می باشد. البته بد نیست بدایند که میزان ریزش فالوورهایی که در فالوور کمک برای شما اضافه می شوند، بسیار پایین می باشد. اگر نیاز به خرید فالوور فوری دارید، می توانید از خدمات فروش فالوور هدفمند ما استفاده نماید.

 

اگر به دنبال خرید فالوور اینستاگرام برای شروع یا ادامه ی فعالیت خود در اینستاگرام هستید حتما به سایت فالوور کمک مراجعه کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.