رشد سریع فالوور اینستاگرام، یکی از مسائل مهمی است که در رشد و افزایش نرخ درآمد کسب و کار شما ارتباط مستقیم دارد. با توجه به این موضوع که هر چقدر تعداد فالوور های شما بیشتر باشد، پیج‌تان از اعتبار بیشتری برخوردار می شود و راحت تر می توانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید، پی خیلی طبیعی است که به دنبال راه های رشد سریع فالوور باشید؛ با توجه به این موضوع، در این مقاله به روش های افزایش و جذب سریع فالوور می پردازیم.

 

روش های رشد سریع فالوور

روش های مختلفی برای جذب و افزایش فالوورهای اینستاگرام وجود دارد که بعضی از روش های رایگان و بعضی دیگر غیررایگان می باشند. در این مقاله هم به روش های افزایش فالوور رایگان اشاره می کنیم و همه به روش های کاربردی تر که پولی هستند.

با توجه به موضوعات گفته شده، روش های زیر جزو مهم ترین فاکتورهای افزایش و جذب فالوور سریع در اینستاگرام است.

 

ارسال منظم و هدفمند پست

مهم ترین ابزار و سلاح موفقیت در شبکه اینستاگرام، ارسال مداوم محتوا به روش های مختلف مثل پست است. زمانی که فعالیت شما در اینستاگرام کم باشد، قاعدتا نمی توانید تعداد زیادی فالوور به خود جذب کنید؛ پس اگر می خواهید خیلی سریع شاهد رشد فالوور باشید، باید فعالیت روزانه و مداوم داشته باشید.

 

هشتگ گذاری مناسب

هشتگ گذاری به شما کمک می کند تا دیده شوید. با توجه به این که هشتگ ها بسیار کاربردی هستند و باعث دیده شدن پست های شما می شوند، باید از بهترین و پربازدید کننده ترین هشتگ های حوزه‌ی محتوای خود استفاده کنید تا خیلی سریع تر دیده شوید.

 

زمانبندی دقیق ارسال پست و استوری

یکی از اشتباهاتی که باعث کاهش محبوبیت پیج شما می شود، نداشتن زمانبندی دقیق ارسال پست و استوری است. ساده تر بگم، زمانی اقدام به ارسال پست و استوری می کنید که هیچ مخاطبی در شبکه های مجازی نیست و به همین دلیل پست و استوری شما زیر سایر رقبا دفن می شود، پس اگر می خواهید دیده شوید، باید با توجه به پرسونای مخاطب پست و استوری تهیه و منتشر کنید.

 

تبلیغات در پیج های پر مخاطب

در این روش شما باید توسط پیج های پر مخاطب تبلیغ شوید تا مخاطبان را به سمت خود جذب کنید. در این روش باید به سراغ پیج هایی بروید که بازار و مخاطبان هدف شما را کنترل می کنند تا بیشترین بازدهی را دریافت کنید؛ این روش نیاز به هزینه زیادی می باشد و میزان ریسک آن نیز بالاست.

 

خرید فالوور واقعی و فعال

روش اصلی افزایش فالوور که رشد سریع فالوور ها را شامل می شود، خرید فالوور واقعی و فعال است. در این روش شما با خرید فالوور های واقعی و البته هدفمند، به پیج خود کمک می کنید تا خیلی سریع و کم هزینه تر دیده شود. اگر به دنبال افزایش فالوور در یک روز هستید، باید سراغ خرید فالوور اینستاگرام بروید.

 

برگزاری چالش و مسابقه

این روش هم در رشد سریع فالوور ها موثر است و هم در نگهداری فالوورهای جذب شده بسیار موثر است. هیچ بیشتر از یک چالش که هدیه هم داشته باشد، نمی تواند مخاطبین شما فعال نگه دارد. البته بد نیست بدانید که این روش بیشتر در نگهداری فالوور های تاثیر دارد.

 

بهترین روش برای رشد سریع فالوور

تا اینجای مقاله ما شما را با 6 روش رشد سریع فالوور آشنا کردیم و در این قسمت می خواهیم بررسی کنیم که کدام روش بهتر از بقیه عمل می کند. خرید فالوور واقعی و ایرانی اینستاگرام، بهترین روش برای رشد سریع فالوور ها می باشد، زیرا هم خیلی سریع تر از سایر روش ها عمل می کند و هم کم هزینه تر (بعضی از روش های ذکر شده رایگان هستند) از بعضی از روش های می باشد. توصیه می کنیم از سایر روش های رایگان در کنار خرید فالوور واقعی استفاده کنید.

 

از کجا فالوور ایرانی اینستاگرام بخریم؟

اگر می خواهید فالوور واقعی و فعال بخرید و به دنبال خدمات با کیفیت و البته کم هزینه هستید، بهترین گزینه خدمات فروش فالوور اینستاگرام، سایت فالوور کمک است. فالوور هایی که از فالوور کمک خرید می کنید به صورت هدفمند به پیج شما اضافه می شوند تا بتوانید از طریق تبلیغات محصولات و خدمات خود، بیشترین درآمد را داشته باشید.

 

اگر به دنبال خرید فالوور اینستاگرام برای شروع یا ادامه ی فعالیت خود در اینستاگرام هستید حتما به سایت فالوور کمک مراجعه کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.