خرید فالوور هدفمند اینستاگرام – یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات و بازاریابی، اینستاگرام است به شرطی که فالوورهایی هدفمند داشته باشید.

خرید فالوور هدفمند اینستاگرام باعث می شود که شما در پیج خودتان به صورت حساب شده فعالیت داشته باشید و برای مخاطبین و بازار هدف که به صورت منحصر به فرد کوچک و محدود شده است، تبلیغات کنید.

ساده تر بگم، باید خرید فالوور اینستاگرام هدفمند، می توانید راه چندین ساله به سمت درآمد را به چند ماه تبدیل کنید.

 

چرا فالوور هدفمند اینستاگرام مهم است؟

تمام تلاش ما از جذب فالوور در پیج، تبلیغات محصولات و خدمات خودمان یا شخص ثالثی است که بابت این تبلیغات به ما پول می دهد؛ با این حال زمانی که پیج ما پر از فالوورهای واقعی غیرهدفمند باشد، در واقع فرقی با یک پیج که پر از فالوور فیک است فرقی ندارد.

ساده تر بگم، خدمات و محصولات شما زمانی به فروش می رسد که فالوورهایتان به محصولات و خدماتی که ارائه می کنید علاقه و نیاز داشته باشند و این دقیقا همان فالوور هدفمند است که شما با استفاده از خدمات فروش فالوور هدفمند اینستاگرام، فالوور کمک می توانید به دست بیاورید.

 

تفاوت فالوور هدفمند با فالوور واقعی فعال

در طول مقاله به فالوور غیرهدفمند اشاره کردیم که صرفا فالوورهای فیک نیستند. در حقیقت فالوورهای واقعی فعال به دو دسته تقسیم می شوند که هم می توانند فالوور هدفمند باشند و هم غیرهدفمند.

تفاوت فالوور هدفمند با فالوور واقعی هم به این شکل است که فالوور های هدفمند در عین کم بودن بیشترین استفاده از خدمات و محصولات ما را دارند ولی فالوور های واقعی فعال خیر، خیلی کمتر از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند.

 

فالوور واقعی بخریم یا فالوور هدفمند؟

سوالی که خیلی از ما پرسیده می شود این است که فالوور هدفمند بخریم یا فالوور واقعی؟

در ساده ترین حالت به این سوال باید به این شکل پاسخ داد، خیر فالوور هدفمند واقعی باید در اولویت شما قرار داشته باشد، ولی خرید فالوور اینستاگرام ایرانی واقعی هم می تواند به شما در بهتر دیده شدن کمک کند؛ پس بهترین گزینه استفاده از فالوورهای واقعی و هدفمند به صورت ترکیبی است.

 

روش های افزایش فالوور هدفمند اینستاگرام

به شکل های مختلفی می توان فالوورهای اینستاگرام را افزایش داد که هر کدام مستلزم پرداخت هزینه بالا یا زمان زیاد هستند، ولی زمانی که شما فالوور هدفمند بخرید، در کمترین زمان ممکن و با بهترین هزینه، می توانید فالوورهای خودتان را افزایش دهید و در نهایت درآمد خود را چند برابر کنید.

 

خرید فالوور هدفمند بدون ریزش امکان پذیر است؟

با توجه به این که فالوور های ما به صورت واقعی هستند، نمی توان گفت که به هیچ وجه فالوورها دچار ریزش نمی شوند، ولی با توجه به تجربه چند ساله ما در این زمینه، می توان گفت که فالوورهایی که ما برای پیج شما اضافه می کنیم، حداقل ریزش را خواهند داشت که این ریزش معمولا 5 تا 10 درصد است.

 

چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

فالوور فیک فقط تعداد مخاطبین شما را زیاد می کند ولی هیچ نوع فعالیت مثل کامنت و لایک به پیج شما اضافه نمی شود و همین موضوع باعث تاثیر بد روی پیج شما می شود و فرصت تبلیغات را از شما می گیرد، از این رو توصیه می کنیم فالوور فیک نخرید و اگر هم فالوور فیک می خرید، به صورت خیلی محدود فالوور فیک بخرید تا میزان مخاطبین واقعی شما افزایش پیدا کند.

 

هزینه فالوور هدفمند چقدر است؟

تعرفه خرید فالوور هدفمند در سایت های مختلف فرقی می کند و اکثر سایت ها با تعرفه های بالایی فالوور هدفمند می فروشند، ولی خرید فالوور اینستاگرام هدفمند از فالوور کمک به شما کمک می کند تا با بهترین قیمت فالوور هدفمند بخرید. به علاوه با خرید از فالوور کمک، هزینه‌ای که شما برای خرید مخاطب اینستاگرام پرداخت می کنید، به سرعت به شما باز می گردد.

 

خرید فالوور هدفمند از فالوور کمک چه مزایایی دارد؟

از مهم ترین مزایای فالوور کمک، ارائه خدمات فروش فالوور ایرانی واقعی با بهترین کیفیت و کمترین ریزش در کنار قیمتی بسیار مناسب است.

به علاوه شما در فالوور کمک می توانید اقدام به سفارش فالوور هدفمند فوری کنید که با توجه به این موضوع، سفارش فالوور هدفمند شما در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می شود

در نهایت می توان گفت که شما با خرید از ما، یک خرید باکیفیت، امن و ارزان قیمت خواهید داشت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.