خرید فالوور فعال اینستاگرام – الگوریتم‌های اینستاگرام هر روز در حال توسعه و پیشرفت هستند که با توجه به این موضوع، اگر می‌خواهید پا به پای این شبکه حرکت کنید، نیاز به خرید فالوور فعال اینستاگرام دارید. ساده‌تر بگم، الگوریتم‌های اینستاگرام به شکلی است که به پیج های فعال اهمیت بالاتری می‌دهد و به علاوه کاربران و افرادی هم که به دنبال پیج برای تبلیغات هستند، فقط سراغ پیج های فعال می‌روند که با توجه به این موضوع، خرید فالوور واقعی اینستاگرام بسیار الزامی به نظر می‌سرد.

در ادامه مقاله، بیشتر با فالوورهای فعال آشنا می‌شویم.

 

فالوور فعال چیست و چه کاربردی دارد؟

فالوور فعال به همان فالوور های واقعی ایرانی اشاره دارد که در پیج شما فعالیت‌هایی مثل کامنت و لایک انجام می‌دهند.

میزان فالوورهای فعال شما تأثیر مستقیم در درآمد و اعتبار شما دارد که هر چقدر این نسبت بیشتر باشد، میزان درآمد و اعتبار شما هم بیشتر خواهد بود؛

پس در یک کلام، فالوور فعال همان فالوور واقعی است که در پیج شما و با توجه به محتوای پیج شما، فعالیت‌های مختلفی انجام می‌دهد پس شما برای ادامه فعالیت خود نیاز به خرید فالوور فعال اینستاگرام دارید.

 

چرا باید از فالوور فعال استفاده کنیم؟

فالوور فعال یکی از مهم‌ترین الگوریتم‌های به موفقیت رسیدن در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام می‌باشد.

بهتر بگم، شبکه‌های اجتماعی با توجه به فعالیت کاربران شما، به پیج شما اعتبار می‌دهند و جذب سریع فالوور هم زمان اتفاق می افتد که شما فالوور فعال داشته باشید.

در کل باید بگم، اگر به فکر راه اندازی یک کسب و کار درآمد زا در اینستاگرام هستید، بهترین گزینه خرید فالوور ایرانی  واقعی اینستاگرام است که بازدهی پیج شما را به نهایت می‌رسانند.

 

فرق فالوور فعال با فالوور هدفمند چیست؟

فالوور فعال و فالوور هدفمند دو نوع فالوور اینستاگرام هستند که هر دو مدل واقعی هستند ولی تفاوت‌های زیادی با هم دارند. بهتر بگم فرق فالوور فعال با فالوور هدفمند در هدف آن‌هاست.

فالوور های فعال می‌توانند هر قشری از جامعه باشند که صرفاً نیازی به خدمات و محصولات شما ندارند، ولی فالوور های هدفمند، فالوورهایی هستند که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و بیشتر فروش پیج شما نیز به واسطه خرید فالوورهای هدفمند اتفاق می افتد.

موضوع خرید فالوور فعال اینستاگرام مانند یک میانبر برای شما عمل میکند تا سریعتر به مقصد برسید.

 

آیا خرید فالوور فعال باعث آسیب به پیج ما می‌شود؟

خیر: فالوور فعال یا فالوور واقعی و حتی فالوور هدفمند، هیچ تاثیری در آسیب رسیدن به پیج شما ندارند و بیشترین آسیب به پیج شما زمانی است که از سایت‌های غیرمعتبر و نا آشنا به الگوریتم‌های اینستاگرام، فالوور بخرید.

از این رو اگر نمی‌خواهید پیج شما بن شود، بهترین گزینه استفاده از خدمات فروش فالوور فعال اینستاگرام، فالوور کمک است.

 

تعرفه فالوور فعال در سایت فالوور کمک

قیمت فالوور فعال در سایت فالوور کمک، ارزان‌تر از هر جا بود و البته با بهترین کیفیت نیز ارائه می‌شود.

البته هزینه خرید فالوور فعال از سایر فالوور ها مثل فالوور فیک گران‌تر است ولی بازدهی بسیار بالایی هم دارد؛

به شرطی که از سایت‌های معتبر و مطمئن مثل فالوور کمک خرید کرده باشید.

 

خرید فالوور فعال فوری و آنی

اگر نیاز به فالوور فعال در کمترین زمان ممکن دارید، باید بهتون تبریک بگم که سایت درست را انتخاب کردید، زیرا در فالوور کمک تمام سفارشات فروش فالوور فعال فوری در نظر گرفته می‌شوند و سفارشات شما بدون معطلی به پیج شما اضافه می‌شود.

البته با توجه به الگوریتم‌های ایسنتاگرام و در راستای طبیعی سازی اضافه شدن فالوورها به پیج شما، نمی‌توان مثلاً 1k فالوور واقعی اینستاگرام تحویل در یک روز داشت و فالوورها به صورت تدریجی به پیج شما اضافه می‌شوند.

 

فالوورهای فعال چه نوع فعالیتی در سایت دارند؟

اگر به فکر افزایش فروش در اینستاگرام هستید، باید بدانید که یکی از بهترین نوع فالوور، فالوور های فعال هستند که هر نوع فعالیتی که در اینستاگرام قابل انجام باشد مثل لایک و کامنت را برای شما انجام می‌دهند.

البته این که فالوورها دقیقاً چه فعالیتی برای شما انجام می‌دهند، به نحوه فعالیت خود شما هم بستگی دارد، ولی به طور کلی فالوور فعال، می‌تواند هر نوع فعالیتی انجام دهد.

 

چرا فالوور های فعال فالوور کمک ریزش دارند؟

یکی از نکات مهمی که درباره فالوور های فعال باید در نظر داشته باشید، این است که فرقی ندارد شما فالوور را از کجا خریده باشید، زیرا در هر صورت، فالوور ها واقعی هستند و ریزش خواهند داشت، ولی فالوور کمک به واسطه تجربه‌ای که دارد، به شکلی برای شما فالوور اضافه می‌کند که ریزش آن حداقل باشد. معمولاً ریزش فالوورهای ما بین 5 تا 15 درصد است.

در آخر اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام برای پیج کاری یا شخصی خود دارید میتوانید به صفحه ی اصلی سایت فالوور کمک مراجعه فرمایید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.