خرید فالوور درجه ۱ یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کسب و کار شما در اینستاگرام است که می‌تواند مسیر رسیدن به موفقیت و فروش خدمات و محصولات شما را به کوتاه‌ترین مسیر ممکن تبدیل کند. اگر پیج شما بازدید کافی را ندارد و با تلاش‌های زیادی که می‌کنید، نمی‌توانید بازدهی لازم را دریافت کنید، دقیقاً فاکتوری به اسم فالوور درجه ۱ را کم دارید که بیشترین میزان موفقیت شما مربوط به این دسته از فالوورها می‌باشد. اگر به دنبال خرید فالوور درجه ۱ با کیفیت و ارزان قیمت هستید، تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا به شما بهترین سایت خرید فالوور را معرفی کنیم.

فالوور درجه یک چیست؟

منظور از فالوور درجه 1، اشاره به فالوورهای واقعی دارد که مرتبط با حوزه کاری شما بوده و عملاً افرادی تلقی می‌شوند که به دنبال خدمات و محصولاتی که شما ارائه می‌کنید، هستند. معمولاً این دسته از فالوور ها 80 درصد از خریدهای پیج شما را انجام می‌دهند و به سرعت باعث دیده شدن شما می‌شوند. به بیان دیگر منظور از فالوور درجه 1، اشاره به فالوور های واقعی هدفمند دارند که در ضمن استفاده از خدمات و محصولات شما به پیج‌تان اضافه می‌شوند.

چرا خرید فالوور درجه یک اهمیت دارد؟

همانطور که گفته شد، شما با خرید فالوور درجه ۱، تعداد زیادی مشتری به پیج خود اضافه می‌کنید که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند و به همین دلیل پیج شما می‌تواند در کمترین زمان شروع به فروش محصولات و خدمات داشته باشد. از سمت دیگر زمانی که پیج شما توسط این فالوورها به سایرین معرفی شود، مشتریان بیشتری نیز به پیج شما بدون هیچ هزینه‌ای اضافه می‌شوند. در نهایت زمانی که پیج شما به اعتبار زیادی رسید، می‌توانید برای سایر پیج ها تبلیغات انجام دهید و از این طریق نیز به درآمد بالایی برسید.

خرید فالوور اینستاگرام با تحویل فوری

یکی از مشکلاتی که اکثر سایت‌های فروش فالوور اینستاگرام دارند، ارائه خدمات با دیرکرد زیاد است که باعث می‌شود هزینه‌های شما برای خرید فالوور فوری به هدر برود. از سمت دیگر با توجه به اهیمت افزایش منظم فالوور و افزایش مخاطبین اینستاگرام، تمام خدمات خرید فالوور درجه 1 ما با بالاترین سرعت انجام می‌شود و سفارش شما از همان زمانی که ثبت می‌شود اجرا می‌شود.

البته دقت داشته باشید که با توجه به الگوریتم‌های اینستاگرام، خدمات خرید فالوور تدریجی اینستاگرام توسط تیم ما عرضه می‌شود و فالوور ها به صورت طبیعی به پیج شما اضافه می‌شوند تا هیچ آسیبی به پیج شما وارد نشود. دقت داشته باشید که استفاده از خدمات سایت‌های نامعتبر فروش فالوور در خیلی از موارد باعث آسیب‌های جدی به پیج شما می‌شود که از همین رو تسویه می‌کنیم فقط از خدمات خرید فالوور درجه 1 و تدریجی اینستاگرام استفاده نماید و مقدار زیادی فالوور را در یک زمان کوتاه به پیج خود اضافه نکنید.

تفاوت خرید فالوور درجه ۱ با سایر فالوورها

مطمئناً مدل‌های مختلفی فالوور وجود دارد که فالوور درجه 1 بهترین نوع فالوور است، زیرا با توجه به کسب و کار شما، فالوورهای مناسب اضافه می‌شوند؛ اما در سایر مدل‌های فالوور چه واقعی و چه فیک، بدون در نظر گرفتن کسب و کار شما فالوورهای به پیج شما وارد می‌شوند که بیشتر به ضرر پیج شما هستند تا به نفع شما. فرض کنید که کسب و کار شما فروش لوازم آرایشی باشد و وقتی اقدام به خرید فالوور درجه 1 نکنید و از فالوور های معمولی استفاده کنید، با سیر عظیمی از فالوور مرد روبه‌رو می‌شوید و همین موضوع برای فالوورهای اصلی شما قابل هضم نبوده و باعث ریزش فالوور های اصلی شما می‌شود.

قیمت فالوور درجه 1 چقدر است؟

خرید فالوور درجه 1 به طور طبیعی نسبت به سایر فالوورها گران‌تر بوده ولی در تیم فالوور کمک، خرید فالوور درجه 1 با بهترین قیمت ممکن امکان پذیر است تا هر کسب و کاری با هر مقیاسی بتواند به میزان لازم اقدام به خرید فالوور اینستاگرام نماید.

تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام چقدر است؟

تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام عدد ثابتی نداشته و بیشتر به کسب و کار شما ارتباط دارد. البته دقت داشته باشید که هر چقدر میزان فالوور واقعی اینستاگرام شما بیشتر باشد، قطعاً اعتبار پیج شما نیز بیشتر می‌شود. البته با خرید فالوور درجه 1 و  10k اینستاگرام یا خرید 100k فالوور اینستاگرام به تنهایی نمی‌توانید اعتبار پیج خود را افزایش دهید، زیرا نیاز به فعالیت و تولید محتوای اختصاصی نیز دارید، پس با توجه به میزان فالووری که خریداری می‌کنید باید به فکر وادار کردن فالوورها برای فعالیت هم باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.