با توجه به اهمیت اینستاگرام در بین سایر شبکه‌های اجتماعی، این شبکه به عنوان بهترین شبکه برای کسب درآمد بالا از طریق تبلیغات به حساب می‌آید به شرط خرید فالوور ارگانیک اینستاگرام.

بهتر بگم تا زمانی که فالوورهای شما به صورت طبیعی در پیج شما حضور داشته باشند و فعالیت‌هایی مثل لایک و کامنت انجام دهند، می‌توانید به فکر کسب درآمد از اینستاگرام باشد که با توجه به این موضوع، به شما فالوور ارگانیک اینستاگرام را معرفی می‌کنیم.

 

فالوور ارگانیک چیست و چه کاربردی دارد؟

فالوور ارگانیک بهترین نوع فالوور در اینستاگرام است که به فالوور طبیعی اینستاگرام هم معروف و همانطور که از اسمش هم پیداست، جذب این فالوورها بسیار سخت بوده به شکلی که در خیلی از موارد مجبور به خرید فالوور اینستاگرام ارگانیک هستیم. مهم‌ترین کاربردی که فالوورهای ارگانیک دارند، ساخت ماهیت و هویت پیج ماست. بهتر بگم، فالوور ارگانیک بیشترین تأثیر را در موفقیت کسب و کار ما دارند و باعث درآمد مستقیم ما می‌شوند.

 

چرا باید از فالوور ارگانیک استفاده کنیم؟

همانطور که گفته شد، مهم‌ترین نوع فالوور در اینستاگرام فالوور های طبیعی هستند که همان مخاطبین واقعی در شبکه اینستاگرام می‌باشند. خرید و استفاده از فالوور های ارگانیک به شما کمک می‌کند تا اعتبار پیج خود را افزایش دهید و بتوانید خدمات و محصولات خود را تبلیغ و به فروش برسانید. به علاوه این نوع فالوورها کاملاً امن، مقرون به صرفه و فعال هستند.

نکته مهم: اگر می‌خواهید در اینستاگرام به سرعت به موفقیت برسید و درآمد بالا داشته باشید، بهترین راه خرید فالوور ارگانیک هدفمند است.

 

فرق فالوور ارگانیک با فالوور فیک چیست؟

تمام تاثیرات مثبت و اعتباری که پیج شما بدست می‌آورد از فالوور های واقعی و طبیعی است. به علاوه زمانی که از فالوور واقعی استفاده می‌کنید، احتمال بن شدن پیج وجود ندارد، ولی فالوور فیک ارزان بوده و بازدهی کمی دارد و با هدف افزایش فالوور پیج استفاده می‌شود که تمام تأثیر مخرب مثل کاهش اعتماد مخاطبین واقعی یا بن شدن پیج را به دنبال دارد. البته فلسفه خرید فالوور فیک هم مهم است که باید به آن هم توجه داشت.

 

آیا خرید فالوور ارگانیک باعث بن شدن پیج من می‌شود؟

خیر: یکی از نکات منحصر به فرد درباره فالوور های ارگانیک اینستاگرام این است که این نوع فالوور به هیچ وجه باعث بن شدن پیج شما نمی‌شود، بلکه باعث جذب سریع فالوور واقعی می‌شود. بن شدن پیج اینستاگرام در شرایطی اتفاق می افتد که شما از خدمات سایت‌های غیرمعتبر استفاده کنید.

 

قیمت فالوور ارگانیک چقدر است؟

هزینه فالوور ارگانیک با توجه به تعداد سفارش شما مشخص می‌شود، ولی فالوور کمک برای این که همه بتوانند از این خدمات استفاده کنند، بهترین قیمت ممکن را برای فالوور های ارگانیک تعیین کرده است.

البته بد نیست بدانید که تعرفه فالوور ارگانیک از سایر فالوور ها مثل فالوور فیک گران‌تر است ولی بازدهی بسیار بالایی هم دارد.

 

خرید فالوور ارگانیک فوری و سریع

اگر نیاز به فالوور ارگانیک فوری دارید، بهترین گزینه سفارش خرید فالوور در سایت فالوور کمک است. البته با توجه به الگوریتم‌های اینستاگرام ما به صورت تدریجی فالوور ارائه می‌کنیم و نمی‌توان مثلاً هزار فالوور واقعی اینستاگرام تحویل در یک روز داشت، زیرا احتمال بن شدن پیج شما را افزایش می‌دهد.

 

فالوورهای ارگانیک ایرانی هستند یا خارجی

فالوورهای ارگانیک واقعی بوده و می‌توانند خارجی یا ایرانی باشند، البته با توجه به این که شما به مخاطبین ایرانی نیاز دارید نه خارجی، سایت فالوورکمک ، فالوور های طبیعی را در قالب فالوور های ایرانی برای شما به پیج اضافه می‌کند تا بازدهی 100 درصدی دریافت کنید.

 

فالوور های ارگانیک فعالیتی مثل لایک یا کامنت هم دارند؟

بله: قطعاً فالوورهای واقعی با توجه به محتوای پیج شما، فعالیت‌های مختلفی اعم از کامنت و لایک هم دارند که همین موضوع، شانس شما برای تبلیغات موفق و افزایش فروش در اینستاگرام را افزایش می‌دهد.

بد نیست بدانید که فروش فالوور ارگانیک اینستاگرام در فالوور کمک به شکلی است که فالوورها بیشترین فعالیت را داشته باشند، ولی محتوای شما مهم‌ترین عنصر در میزان فعالیت کاربران است.

 

این فالوور های ارگانیک و واقعی ریزش هم دارند؟

بله: یکی از مشکلات خرید فالوور طبیعی واقعی، ریزش فالوور است. با توجه به این که همه فالوورها واقعی هستند، پس امری طبیعی است که میزانی از فالوورها ریزش داشته باشند. البته محتوا و نحوه فعالیت شما در پیج ضامن ماندن یا رفتن فالوورهاست ولی به طور طبیعی و معمول، فالوورهای طبیعی میزانی ریزش دارند که با توجه به تجربه فالوور کمک این میزان ریزش بسیار پایین بوده و حدود 5 تا 15 درصد است.

در آخر به شما پیشنهاد میکنیم اگر به دنبال خرید فالوور اینستاگرام هستید از طریق این لینک میتوانید اقدام کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.