خرید خدمات اکسپلور، دروازه ورود قطعی پست به اکسپلور اینستاگرام است که بعد از مدت کوتاهی بازدهی بسیار بالایی خواهد داشت و شما به صورت طبیعی فالوور جذب می‌کنید و دیگر نیاز به خرید فالوور اینستاگرام و خدمات جانبی مانند خرید لایک و کامنت اینستاگرام نخواهید داشت.

این بسته به شکلی عمل می‌کند که پست شما بدون هیچ دردسری و به طور مستقیم وارد اکسپلور شده و به مشاهده عموم کاربران درمی‌آید. قطعاً همه‌ی ما می دانیم که ورود به اکسپلور می‌تواند مهم‌ترین فاکتور برای جذب مخاطب باشد که به سادگی امکان پذیر نیست و مراحل پیچیده‌ای دارد. در این مقاله به معرفی اکسپلور اینستاگرام و خرید خدمات اکسپلور می‌پردازیم، پس تا آخر مقاله همراه ما باشید.

صفحه اکسپلور اینستاگرام چیست؟

این صفحه که وابسته آیکون ذره‌بین اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌گیرد، جایی است که پست‌های محبوب با توجه به سلایق شما (طبق الگوریتم‌های خاص ربات اکسپلور) دسته بندی می‌شود و زمانی که تازه وارد این شبکه شده باشید و هیچ فعالیت از قبل نداشته باشید و هیچ فردی را فالو نکرده باشید، تنها از این طریق می‌توانید به شبکه عظیم اینستاگرام دسترسی داشته باشید و از پست‌های مختلف استفاده نماید که با توجه به این موضوع، می‌توان گفت که این صفحه مهمترین بخش اینستاگرام برای جذب مخاطب ارگانیک اینستاگرام می‌باشد و شما اگر به فکر موفقیت در این شبکه هستید، باید حتماً پست‌های مهم خود را در این صفحه داشته باشید.

تبلیغات در اکسپلور اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

خدمات هدفمند اکسپلور و البته تمام فعالیت‌هایی که ما در اینستاگرام داریم، برای جذب مخاطب و تبلیغات و قبل از هر چیزی ورود به اکسپلور می‌باشد، زیرا بدون وارد شدن به اکسپلور نمی‌توانیم انتظار جذب مخاطب اینستاگرام و البته تبلیغات مؤثر در اینستاگرام داشته باشیم که با توجه به این موضوع، می‌توان گفت تبلیغات در اکسپلور بهترین روش برای جذب فالوور ارگانیک، ارزان و بدون هزینه می‌باشد که می‌تواند اعتبار پیج شما را چندین برابر کند و به طبع زمانی که شما فالوور هدفمند واقعی داشته باشید دیگر نیازی به خدماتی مانند لایک و کامنت هم ندارید و می‌توانید به صورت کاملاً طبیعی مشتری جذب کنید.

فاکتورهای مهم اکسپلور اینستاگرام

همانطور که گفته شد، ورود به اکسپلور اینستاگرام شرایط مختلفی دارد که شما باید بتوانید آن‌ها را رعایت کنید که البته اصلاً هم شرایط ساده‌ای نمی‌باشد و ورود شما بدون خرید خدمات اکسپلور و البته خرید بازدید اکسپلور در زمان کوتاه غیرممکن است. به علاوه قرارگیری در اکسپلور اینستاگرام و نمایش محتوای شما به مخاطب نیز با توجه به فاکتورهای مختلفی مثل هشتگ گذاری مناسب صورت می‌پذیرد که باید در طراحی و تولید محتوای خود به آن دقت داشته باشید که از جمله این شرایط برای ورود قطعی پست به اکسپلور اینستاگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

آیا برای چند پست می‌توان خدمات اکسپلور خرید؟

بله شما می‌توانید برای تمام پست‌هایی که دارید اقدام به خرید بازدید و خدمات اکسپلور کنید و از خدمات تیم فالوور کمک استفاده نماید. دقت داشته باشید که شما برای خرید خدمات اکسپلور باید به این شکل عمل کنید که برای هر پست به صورت جداگانه پکیجی تهیه نماید و اقدام به خرید خدمات اکسپلور نماید تا پست شما با توجه به پکیجی که خریداری کرده‌اید در اکسپلور به نمایش درآید.

آیا آمار قرارگیری پست در اکسپلور را می‌توانیم بررسی کنیم؟

بله: شما می‌توانید به راحتی و در بخش تمام جزئیات ورود پس خود به اکسپلور را تماشا و بررسی کنید تا میزان بازدهی بسته خدمات اکسپلوری خریداری شده خود را بررسی نماید. بد نیست بدانید که پست‌های شما با ورود به اکسپلور می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند و از این رو قیمت خدمات اکسپلور در تیم فالوور کمک به بهترین شکل در نظر گرفته شده تا همه بتوانند از این خدمات استفاده نمایند و هر کسب و کاری با هر مقیاسی را به موفقیت برسانند.

از خدمات اکسپلور برای کدام پست‌ها می‌توان استفاده نمود؟

بله: فرقی ندارد که شما پست خود را امروز منتشر کرده‌اید یا 6 ماه قبل، زیرا با خرید خدمات اکسپلور به راحتی می‌توانید هر پستی را در کمترین زمان ممکن و به صورت مستقیم وارد اکسپلور اینستاگرام نماید. دقت داشته باشید که در انتخاب پست، جدید یا قدیمی بودن مهم نیست بلکه مهم بودن پست و محتوایی که تولید کرده‌اید مهم است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.