استفاده از اینستاگرام زمانی باعث افزایش درآمد و برندینگ می شود که شما با تکنیک های اینستاگرام آشنا باشید. زمانی که بتوانید از الگوریتم های اینستاگرام به درستی استفاده کنید، خیلی سریع می توانید فالوور جذب کنید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید یا از طریق تبلیغات برای سایر کسب و کارها به کسب درآمد بپردازید. در طول مقاله به تکنیک و روش های اینستاگرام که می تواند پیج شما را متحول کند، می پردازیم.

استفاده درست از هشتگ ها

هشتگ ها جزو مهم ترین ابزار شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام هستند که شما می توانید از هشتگ ها برای بهتر دیده شدن استفاده کنید. برای هشتگ گذاری به این نکته توجه کنید که از هشتگ های پربازدید حوزه محتوایی خود استفاده کنید تا بیشترین بازدهی را دریافت کنید. همچنین برای سرعت بخشیدن به این پروسه میتوانید از خرید فالوور اینستاگرام بهره مند شوید.

تقویم انتشار پست و استوری داشته باشید

برای این که خیلی بهتر دیده شوید و زحماتی که برای تولید محتوا می کشید، بی فایده نباشد؛ باید از تقویم انتشار پست و استوری که با توجه به پرسونای مخاطب طراحی کرده‌اید استفاده کنید. ساده تر بگم، پست و استوری های خود را به طور منظم در ساعاتی که بیشترین احتمال حضور فالوورها وجود دارند منتشر کنید تا تعداد لایک و کامنت شما افزایش پیدا کند.

به کامنت ها پاسخ دهید

یکی از تکنیک های موثر در حفظ فالوورها، پاسخگویی به کامنت هایی است که از سمت فالوورها با موضوعات مختلف ارسال می شود. زمانی که فالوورهای شما نتوانند از شما پاسخی دریافت کنند، بعد از مدتی پیج شما را رها می کنند، پس پاسخ دهی به فالوورها را کم اهمیت ندانید.

از فالوورهای فیک استفاده نکنید!

یکی از تکنیک های اشتباه در اینستاگرام، استفاده از فالوورهای فیک است. شما با استفاده از این فالوورها، در طولانی مدت اعتبار پیج خود را زیر سوال می برید که این موضوع اصلا مطلوب نیست.

از Highlight استفاده کنید

یکی از مشکلات استوری گذاشتن، پاک شدن استوری بعد از نهایتا 24 ساعت است که شما با استفاده از هایلایت ها می توانید، استوری های مهم خود را برای فالوورها و البته خودتان به شکلی ذخیره کنید تا بعد از 24 ساعت هم بتوان از استوری های قدیمی استفاده کرد.

همچنین برای سرعت بخشیدن به این پروسه میتوانید از خرید فالوور اینستاگرام بهره مند شوید.

روی محتوایی که منتشر می کنید، کار کنید!

یکی از نکات و تکنیک های اینستاگرام که خیلی به آن دقت نمی شود، تولید محتوای زیاد ولی بی کیفیت است. درست که گفتیم باید به طور مداوم، محتوا منتشر کنید ولی اگر این محتوا هیچ کیفیتی نداشته باشد، هیچ فایده‌ای هم ندارد، پس کیفیت را چاشنی پست های خود کنید.

پروفایل خود را خالی رها نکنید

یکی دیگر از روش های موثر در جذب مخاطب اینستاگرام، استفاده درست از پروفایل است. در پروفایل خیلی مختصر و مفید باید کسب و کار و خدماتی که ارائه می کنید را توضیح دهید. به علاوه می توانید از لینک سایت خود نیز استفاده کنید که ترافیک اضافه به سمت سایت شما ایجاد کند.

زمان بندی انتشار پست ها

اگر وقت کافی ندارید تا پست های تولید شده خود را با توجه به تقویم محتوایی منتشر کنید، می توانید از قابلیت زمان بندی انتشار پست اینستاگرام استفاده کنید تا پست های شما در یک زمان مشخص منتشر شوند. بد نیست بدانید برای زمانبندی پست اینستاگرام باید از نرم افزار جداگانه مثل Later، Buffer و یا Publish استفاده کنید.

استفاده از IGTV را فراموش نکنید

یکی دیگر از قابلیت های خوب اینستاگرام که در راستای حذف محدودیت زمانی انتشار پست بود، IGTV است که شما می توانید به واسطه این امکان، محصولات و خدمات خود را خیلی مفصل تر معرفی کنید. استفاده IGTV از به شما کمک می کند تا خیلی بهتر دیده شوید.

محدود کردن کامنت ها

یکی دیگر از تکنیک های اینستاگرام که باید بدانید، امکان محدود کردن کامنت هایی که از سمت فالوورها ارسال می شود می باشد. البته محدود کردن کامنت برای هر پست به صورت مجزا می باشد و برای دسترسی به این امکان، می توانید از بخش تنظیمات پیشرفته پست گذاری استفاده کنید.

جمع بندی

تکنیک هایی که در این مقاله بررسی شد، برای افزایش و جذب فالوور می باشد و شما می توانید برای داشتن یک پیج حرفه‌ای از تکنیک های اینستاگرام ذکر شده استفاده کنید. بد نیست به این موضوع هم اشاره داشت که هر چقدر از الگوریتم های اینستاگرام به صورت اصولی تر استفاده کنید، درصد موفقیت‌تان نیز افزایش پیدا می کند.

 

اگر به دنبال خرید فالوور اینستاگرام برای شروع یا ادامه ی فعالیت خود در اینستاگرام هستید حتما به سایت فالوور کمک مراجعه کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.