تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام – در این مقاله به صورت تخصصی به تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام و روش محاسبه میزان مشارکت و تعامل کاربران اینستاگرام می پردازیم و بهترین روش هایی را بررسی می کنیم که می تواند اعتبار پیج شما را به صورت طبیعی افزایش دهد.

پس اگر می خواهید راز افرادی که در اینستاگرام موفق شدند را بدانید تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

قبل از اینکه در مورد تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام بخوانید، اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام دارید میتوانید از سایت فالوور کمک اقدام به اینکار کنید.

 

تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام به چه معناست؟

یکی از مشکلاتی که پیج های اینستاگرامی داشتند، افزایش بی رویه فالوور فیک بود که با توجه به این موضوع، اینستاگرام به واسطه الگوریتم های مختلفی اقدام به بررسی تعداد فالوور اعتبار پیج کرد. ساده تر بگم، اینستاگرام با بررسی پیج شما و میزان فعالیت مخاطبین پیج شما به سرعت میزان اعتبار پیج شما را مشخص می کند.

 

اینگیجمنت ریت چیست و چه کاربردی دارد؟

اینستاگرام به واسطه‌ی Engagement Rate اقدام به بررسی میزان تعامل مخاطبین با پست های ارسالی در پیج های مختلفی می کند و به همین شکل می بینید که پست هایی با مضمون مختلفی رتبه خوبی می گیرند و پیج مربوطه به سرعت اعتبار پیدا می کند.

شاید برای شما هم سوال باشد که اینگیجمنت ریت چه ارتباطی به تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام دارد که در ادامه با بررسی روش های افزایش فالوور های اینستاگرام به این موضوع هم اشاره می کنیم.

 

آیا فالوورهای اعتبار دهنده به پیج عدد خاصی دارند؟

خیر: این که اعتبار پیج شما با توجه به چه تعداد فالوور مشخص می شود، به تعداد کل مخاطبین شما ارتباط ندارد، بلکه به میزان بازدهی مخاطبین به روش های مختلف در پیج شما بستگی دارد.

با توجه به این موضوع نمی توان گفت که مثلا 10k فالوور تلگرام اعتبار پیج هستند یا 20k بلکه، میزان فعالیت این مخاطبین در نظر گرفته می شود.

خرید فالوور اینستاگرام

روش های افزایش تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام

فالوورهایی که داخل پیج شما هستند، به معنی اعتبار کلی پیج شما نیستند بلکه فالوورهای فعالی که در پیج شما هستند، اعتبار پیج شما را می سازند.

با توجه به این موضوع باید گفت که عدد فالوورهایی که باعث افزایش اعتبار پیج شما می شوند، همان فالوورهای واقعی هستند که فعالیت های مختلفی در پیج شما دارند؛ با توجه به این موضوع باید از طریق روش های زیر فالوور های اعتبار پیج خود را افزایش دهید.

 

  1. فالوور فیک نخرید!

همانطور که گفته شد، تعداد فالوور های اعتبار دهنده به پیج شما، فالوورهای واقعی هستند و در صورتی که شما از فالوور فیک استفاده کنید، فقط هزینه خود را اتلاف کرده‌اید؛ با توجه به این موضوع توصیه می کنم فقط فالوور ایرانی واقعی بخرید.

 

  1. اینگیجمنت ریت را در نظر داشته باشید

به واسطه این شاخص شما می توانید، پست های محبوب که بیشتر بازدهی را دارند شناسایی کنید و در راستای افزایش فالوور در پیج خود استفاده کنید. بهترین روش برای بدست آوردن Engagement Rate یا همان میزان مشارکت و تعامل کاربران، بررسی رقبای موفق است.

 

  1. مخاطبین تحریک به فعالیت کنید

همانطور که گفته شده، تعداد فالوورهای اعتبار دهنده به پیج شما، فالوورهای واقعی و فعال هستند، از این روش شما باید مخاطبین خود را به روش های مختلف مجبور به فعالیت در پیج خود کنید.

از بهترین روش های تحریک مخاطب برای افزایش فعالیت در پیج شما، می توان به روش های زیر اشاره کرد.

خرید فالوور اینستاگرام

  1. تولید محتوای تخصصی و پرمخاطب

همانطور که گفته شد، اینگیجمنت ریت به بررسی پست های پربازدید می پردازد و از این روش شما می توانید به واسطه این شاخصه، به سراغ بهترین محتواهایی که می تواند بازدید زیادی به سمت پیج شما بیاورد و باعث جذب فالوور سریع شود را بروید.

البته دقت داشته باشید که در استفاده از این شاخصه باید به صورت حرفه‌ای عمل کنید و هر نوع محتوایی را انتخاب نکنید.

 

جمع بندی

بدست آوردن تعداد فالوور اعتبار پیج اینستاگرام می تواند در اجرای استراتژی های بهتر جهت افزایش فالوور واقعی به شما کمک کند و در این زمینه شما می توانید با بررسی میزان فعالیت مخاطبین خود و البته بررسی پست های محبوب، اقدام به تولید محتوایی کنید که مخاطبین را به سمت شما جذب کند.

در نهایت باید گفت که اعتبار پیج به واسطه یک تعداد مشخص فالوور مشخص نشده و قبل از هر چیزی میزان فعالیت مخاطبین بررسی می شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.