افزایش بازدید پیج اینستاگرام – در این مقاله به راه های افزایش بازدید پیج اینستاگرام که می تواند کسب و کار شما را متحول کند می پردازیم. اگر تا الان نتوانسته‌اید از پیج خود بازخورد خوبی دریافت کنید و تعداد بازدید های کمی دارید تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا ضمن افزایش بازدید پیج اینستاگرام، خیلی بهتر بتوانید از اینستاگرام درآمد داشته باشید.

راه های افزایش بازدید پیج اینستاگرام

برای این که پیج خود را پر بازدید کنید و خیلی سریع فالوور جذب کنید، راه های مختلفی وجود دارد که ما در این مقاله به سریع و کم هزینه ترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام می پردازیم.

  1. فالوور فیک نخرید و فقط به سراغ فالوور واقعی بروید

اولین نکته که برای افزایش بازدید پیج مهم است، نخریدن فالوور فیک است. فالوور فیک تعداد فالوور های شما را بالا می برد و این در ظاهر خوب است؛ ولی وقتی پیج شما با داشتن تعداد فالوور بالا هیچ بازخوردی اعم از لایک و کامنت نداشته باشد، در طولانی مدت افت می کند، پس فقط سراغ خرید فالوور واقعی و هدفمند بروید.

  1. تقویم زمانبندی و انتشار محتوا داشته باشید

این که چه تعداد فالوور در پیج شما فعالیت می کند، بیشتر از هر چیزی به پست و استوری هایی که منتشر می کنید و البته زمان انتشار آن ها بستگی دارد. زمانی که شما پست و استوری های بی کیفیتی منتشر کنید، مسلما فالوور های خود را از دست می دهید و حتی اگر بهترین پست ها را هم در زمان نادرست منتشر کنید باز فالوور های خود را از دست می دهید، پس در نتیجه باید بهترین پست و استوری ها را در بهترین زمان ممکن منتشر کنید.

  1. از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

هشتگ ها یکی از بهترین عناصر اینستاگرام برای انتشار محتوای هدفمند است که مخاطبین خاصی را در نظر دارد.

زمانی که کاربرد شما در اینستاگرام به دنبال چیزی باشد، به واسطه همین هشتگ ها به آن موضوع می رسد و به همین علت شما باید از بهترین و پربازدیدترین هشتگ های مرتبط با پست خود استفاده کنید.

حداقل 5 تا 8 هشتگ پربازدید را برای محتوای خود در نظر داشته باشید.

 

  1. فالوورها را مجبور به فعالیت کنید

اینستاگرام ابزار متنوع و مختلفی دارد که با هدف افزایش فعالیت فالوورها ساخته شده‌اند؛ از این رو شما میتوانید با ابزاری مثل نظر سنجی یا پرسش و پاسخ و البته برگزاری چالش و مسابقات مختلف، کاربر رو مجبور به فعالیت کنید.

این که فالوورها در پیج شما فعالیت داشته باشند، باعث افزایش سریع مخاطب اینستاگرام می شود.

 

  1. پروفایل پیج را به صورت تخصصی بنویسید

داشتن یک پروفایل واضح، ساده و در عین حال بازاریابی شده به شما کمک می کند تا مخاطبین پیج خود را خیلی هدفمند و بدون هیچ دردسری به سمت خود بکشید. این روش باعث می شود که مخاطب بدون نیاز به هیچ کاری خاصی شما و خدماتی که ارائه می کنید را بشناسد.

 

  1. تبلیغات در سایر پیج ها مرتبط

تبلیغات در سایر پیج ها هم می تواند مخاطبین مورد نظر شما را به سمت استفاده از محصولات و خدمات شما هدایت کند.

توصیه می کنم به سراغ پیج هایی بروید که خدمات و محصولات شما را ارائه نمی کنند ولی مرتبط هستند با کار شما تا به این شکل به میزان قابل توجهی مشتری جذب کنید.

تبلیغ در پیج های دیگری می تواند به واسطه کامنت هایی هدفمند انجام شود تا هیچ هزینه‌ای هم نداشته باشد.

 

  1. لوکیشن را جدی بگیرید!

با توجه به الگوریتم های خاص اینستاگرام باید گفت افرادی که از تگ لوکیشن برای مشخص کردن موقعیت خود استفاده می کنند، از نظر اینستاگرام جایگاه ویژه‌ای دارند و زمانی که فرد به دنبال چیزی باشد، در ابتدا افرادی که موقعیت و لوکیشن دقیقی داشته باشند نمایش داده می شوند.

دقت کنید که حتما لوکیشن خود را به صورت کامل وارد کنید.

 

  1. پست ویژه در عوض رسیدن به تعدادی فالوور خاص

یکی از روش های کاربردی برای رسیدن به تعداد زیادی فالوور و افزایش بازدید پیج اینستاگرام، ارائه پستی ویژه مثل تخفیفات ویژه در عوض رسیدن به تعدادی فالوور مشخص و خاص است.

بهتر بگم زمانی که فالوور های شما مثلا 30k هست، می توانید با قول ارائه یک پست ویژه در زمان رسیدن فالوورها به 35k خیلی سریع تر فالوور جذب کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.